SEO Hizmetleri

SEO ekibimizin başarıları, farklı oldukları kadar dikkat çekicidir: küçük mağazalardan yerel yönetime kadar, küresel markaların şiddetli rekabeti savuşturmasına yardımcı olduk.

Başarımız çeşitliliğimizden kaynaklanıyor: bilgisayar bilimcileri, tarihçiler, geliştiriciler, edebiyat uzmanları, grafik tasarımcıları gibi bir çok müşterimiz bulunuyor.

SEO Danışmanlığı

SEO hedeflerinizi tanımlamanıza ve sizinle gerçekçi bir strateji geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Destek ve rehberlik gerektiren şirket içi pazarlama ekiplerine sahip olabilirsiniz veya tam SEO ekibiniz olması için bize ihtiyacınız olabilir. Her iki yönde de çalışıyoruz ve en iyi yaklaşımı öneriyoruz.

Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

Katı anahtar kelime ve pazar araştırması, SEO stratejisini yönlendirir ve pazarınızda gerçekçi fırsat tahminleri sunmamızı sağlar. Elimizde tutamayacağımız vahşi tahminler ya da sözler vermiyoruz.

Teknik SEO Denetimi

Arama motorlarının, web sayfalarınızı maksimum görünürlük için etkili bir şekilde keşfetmesini, taranmasını ve endekslenmesini sağlamak için web sitenizi analiz eden denetimler sağlıyoruz.

Yerinde SEO

Web sitenizin yapısını, dahili mimarisini ve anahtar kelimelerinizi hedeflemede iyileştirilmiş uyumluluk ve uyumluluk için öneriler sağlamak üzere arama motorları algoritmalarında ağırlıklı olarak bulunan diğer önemli öğeleri analiz ederiz. Sitenin taşınmasından, şemaya ve daha fazlasına SEO'nun tüm yönlerini öneriyoruz.

Penaltı Kurtarma

SEO danışmanlarından oluşan ekibimiz bağlantı denetimlerinde ve backlink profillerini incelerken birçok deneyime sahiptir. Web sitelerinin, Panda ve Penguin gibi Google algoritmik cezalarından ve üçüncü tarafların geçmişte yaptıkları hatalardan kaynaklanan manuel işlemlerden kurtarılmasına yardımcı olduk.

Link Oluşturma

Link Building, çevrimiçi pazarlama için eski bir terminoloji. Bu genellikle hak ettiği uzmanlık ve zaman seviyesini unutur veya vermez, ancak bağlantılar yine de puanlamada kullanılan temel sinyaldir. Bugün 'bağlantı kurma', insanların markanız hakkında konuşmasını sağlamak için içerik pazarlaması, PR ve sosyal medyayı kapsamaktadır.

İçerik pazarlama

Herhangi bir pazarlama kampanyasının belkemiği zorlayıcı içeriktir ve yazarlar, tasarımcılar ve geliştiriciler de dahil olmak üzere yaratıcı ekibimiz, birçok medyanın ana akım medya, endüstri lideri yayınlar ve bloglar hakkında konuşulmasına yardımcı olmuştur.

Dijital PR

Dünyanın her yerinden çeşitli sektörlerdeki ve sektörlerdeki en yetkili yayıncı, blog yazarı, gazeteci ve etkileyicileriyle yakın ilişkiler ve iletişim geliştirdik. Benzersiz görünümler, fikir ve zamanında içerik için markamıza güveniyorlar.

Outreach

En istisnai içerik bile bugün web üzerinde kaybolabilir. SEO destek ekibimiz, markanızın ve küratörlüğünüzün içeriğini, kullanıcıların sizinle ilgili konuşmasını ve mesajınızı paylaşmasını sağlamak için önemli çevrimiçi etmenlerle birleştirir.

İnfografikler ve Etkileşimli İçerik

Yaratıcı ekibimiz, tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, web'de paylaşılan markalar için fikir üretme, araştırma, tasarım ve çarpıcı içerikler ve etkileşimli içerikler oluşturmak için SEO & içerik ekiplerimizin yanında çalışır.

Sosyal Medya Tanıtımları

Arama motorları emekleme ve sosyal sinyalleri algoritma açısından puanlamada kullanmaya devam ederken, tüm kanallarda kitlenize ulaşmak ve içeriğinizi ve mesajınızı yükseltmek önemlidir.

Raporlama ve Analiz

Analiz, dönüşüm ve gelir (veya değer) konusunda aylık raporlama sağlıyoruz. Bu nedenle, kampanyanın performansı, SEO yatırımına ve şirketiniz için önemli olana atfedilebilir.

Nasıl yardım edebiliriz?

SEO kampanya fiyatlandırmamız, elde ettiğiniz sonuçlara ve sektörünüzün rekabet gücüne bağlı olarak değişebilecek en iyi sonuçları elde etmek için ihtiyaç duyduğumuz bir aylık gün sayısına dayanmaktadır. Paketleri ayarlamıyoruz, tüm SEO kampanyalarımız belirli gereksinimlerinize göre üretilmektedir.

SEO hizmetimizin işinizi güçlendirmek için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bize ulaşın.

SEO Ekibi